Babalık Mah. Demirci İş Merk. A Blok No:305 Selçuklu/Konya
KONYA-KARAMAN TARIM KOOP. ile KONYA İL TARIM ve ORMAN Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu "HAYVANCILIK DESTEKLEMELERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI" gerçekleşti.
Birliğimizin, Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsü ile beraber düzenlediği" Yerli Tohum (Silajlık Mısır)" tanıtımı konulu çiftçi toplantımız Yüksek Ziraat Mühendisi Ahmet Duman'ın sunumları ile gerçekleştirilmiştir.
Prof. Dr. Mevlüt MÜLAYİM ve Prof. Dr. Behic COŞKUN hocalarımızın katılımları ile S.S. İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifimizin Küspe ve Silaj Paketleme Tesisinde " Çekirdek Kabağı Atıklarından Silaj" yapımı demonstrasyonu gerçekleştirilmiştir.
Akören İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsünün beraber gerçekleştirdiği yeni mısır çeşitlerinin yayımı projesinin tarla günündeydik.
Konya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinatörlüğü ve Konya Veteriner Hekimler Odası koordinatörlüğünde, Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü, Konya Karaman Tarım Kooperatifleri Birliği ve Konya Önder Çiftçi Derneği ortakl